İstanbul Seo Ajansı

İstanbul Seo Ajansı

Günümüz dünyasında birçok konu gibi Seo konusu da tüm gizemini koruyor. Kimileri bu işin yalnızca backlink satın alarak olacağını düşünürken kimileri Google’ın belirlemiş olduğu kriterleri göz önünde bulunduruyor. Asıl önemli olan noktanın Google’ın belirlemiş olduğu 200 kriterin gerçekleştirilmesidir. Bu kriterler hangi oranda gerçekleştirilirse sitenizde o oranda değer kazanmış olur. İstanbul Seo ajansı olarak tüm bu kriterlerin farkındayız ve sunduğumuz hizmetlerde de bu kriterleri gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seo hizmetleri bir site için olmazsa olmaz çalışmaların başında geliyor. Her gün açılan binlerce sitenin ve sektörünüzde bulunan rakiplerinizle baş edebilmeniz için bu hizmeti mutlaka göz önünde bulundurmanız gerek. Profesyonel Seo hizmeti ile sektörünüzde bir marka olabilir ve arzu ettiğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz.

ZAMANA YAYIN

İstanbul Seo ajansı olarak bu hizmetlerin zaman aldığını hatırlatmak isteriz. Özellikle dış Seo olarak tabir ettiğimiz linkleme çalışmaları mutlaka zamana yayılmalı. Tek bir günde onlarca hatta yüzlerce link çıkışı yaparak sitenizin SPAM cezası yemesine neden olabilirsiniz. Yapılan çalışmaların doğal olması bu işin en önemli konusudur. Zamana yayılarak yapılan doğal Seo çalışmaları ile mutlaka hedefinize ulaşacaksınız.

Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da backlink hizmetleri veren sayısız kişi ve kurum var. Backlink çalışmaları son derece önemli ve gereklidir. Dış Seo konusunun en önemli ayağını oluşturan backlink çalışmaları ile sitenizin otoritesini ciddi manada arttırabilirsiniz. Backlink hizmeti satın almak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Bu önemli hususları sizler için sıralayalım:

  • Seo çalışmalarının doğal olması gerektiğini unutmayalım.
  • Tek bir günde onlarca, yüzlerce siteden link çıkışı yapılmamalı.
  • Link çıkışı yapacağınız sitelerin otoritelerinin sizin sitenizin otoritesinin üstünde olmasına özen gösterin.
  • Dofollow link alımı yapmaya özen gösterin.
  • Çalışmanın doğal olmasını istiyorsanız footer linklerden uzak durun.

Link çıkışlarının bu şartları taşıması son derece önemli. Doğru yapılan backlink çalışmaları ile gayet olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İstanbul Seo ajansları arasında yer alarak sizlere en iyi ve en kaliteli backlink hizmetini sunuyoruz. Doğru link çıkışları yaparak hayalinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Seo Ajansı Hizmetleri

İstanbul Seo ajansı olarak pek çok konuda hizmet sunuyoruz. Seo hizmetleri kapsamında paravan blog, backlink, sosyal medya çalışması ile site otoritenizi arttırıyor ve bunun sonucunda istediğiniz noktalara ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Her zaman yaptığımız çalışmaları büyük bir titizlikte yaparak müşterilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlarız.